NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

DEKRA nagrodzi PRZEMYSŁ MOTORYZACYJNY za działania na rzecz BEZPIECZEŃSTWA ŚRODOWISKA

2017-05-18 11:27:41

Po raz trzeci w Polsce wyłoniony zostanie laureat nagrody fundowanej przez jedną z największych światowych organizacji eksperckich, zajmujących się testami, inspekcjami i certyfikacją. Nagroda DEKRA Award 2017 w kategorii „BEZPIECZEŃSTWO ŚRODOWISKA w Przemyśle Motoryzacyjnym” zostanie wręczona 21 czerwca br. podczas gali Dorocznej Konferencji Przemysłu Motoryzacyjnego w Polsce AutoEvent, organizowanej przez Polską Izbę Motoryzacji.

-  W DEKRA po raz kolejny postanowiliśmy docenić Przemysł Motoryzacyjny, a szczególnie firmy, które wyróżniają się na tle konkurencji nowoczesną technologią, kulturą i rozwiązaniami organizacyjnymi w obszarze dbałości o ekologię – mówi Prezes Zarządu DEKRA w Polsce, Roman Zadrożny.

W ocenie zgłoszeń pod uwagę będą brane m.in. takie elementy, jak: umiejętność budowania świadomości związanej z bezpieczeństwem środowiska, doskonalenie procesów, rozwój technologii i procedur, rozwój personelu, zarządzanie informacją oraz tworzenie warunków organizacyjnych, które minimalizują ryzyko wystąpienia awarii lub zagrożenia środowiskowego.

Globalna organizacja ekspercka DEKRA do udziału w konkursie zaprasza wszystkich producentów Przemysłu Motoryzacyjnego. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Nagrody DEKRA Award DEKRA w Polsce wręczyła do tej pory w kategorii: „Innowacyjność” oraz „Bezpieczeństwo pracy” w przemyśle motoryzacyjnym. Laureatami edycji 2016 i 2015 zostały firmy: Poland Smelting Technologies "POLST" Sp. z o.o. oraz AC Spółka Akcyjna. Wyróżniono także firmy: APERAM Stainless Services & Solutions Poland Sp. z o.o., DENSO Thermal Systems Polska Sp. z o.o. oraz Nexteer Automotive Poland Sp. z o.o.

DEKRA to światowy lider w dziedzinie usług dla przemysłu, certyfikacji systemów, badań wyrobów, odbiorów technicznych, rzeczoznawstwa i rozwoju personelu.

Misją marki jest globalne partnerstwo na rzecz bezpiecznego świata. Poprzez potwierdzanie zgodności systemów, produktów i usług DEKRA uczestniczy w tworzeniu najbardziej innowacyjnych technologii, myśli i rozwiązań w światowym biznesie.

DEKRA umacniając swoją pozycję partnera w zakresie bezpieczeństwa dla Przemysłu Motoryzacyjnego, obok nagrody DEKRA Award 2017, zachęca Państwa do uczestnictwa w wyjątkowym szkoleniu na temat nowego standardu branży Automotive IATF 16949, oraz do spotkań i rozmów B2B z przedstawicielami firmy podczas AutoEvent 2017.

DEKRA jest Merytorycznym Partnerem Branżowym AutoEvent 2017.

Rozwiązania DEKRA dla Państwa biznesu: www.dekra.pl

Więcej informacji o DEKRA Award 2017: www.award.dekra.pl

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: